W opinii uczestników zbyt szybko zakończył się już drugi obóz sportowy zorganizowany przez Parafialny Klub Sportowy do Międzybrodzia Żywieckiego w dniach od 29 czerwca do 4 lipca. W czasie tego wyjazdu, w którym wzięło udział ponad 60 uczestników, każdy mógł odnaleźć coś dla siebie. Zdecydowanie najwięcej czasu spędzaliśmy na orlikach trenując i grając w piłkę nożną. Była również możliwość, żeby poprawić swoje umiejętności gry w piłkę siatkową. Oprócz treningu, także staraliśmy się swój czas spędzać aktywnie poprzez zwiedzanie przepięknej okolicy: między innymi udając się na górę Żar, rejsem po jeziorze żywieckim czy też korzystając z boiska plażowego i basenu będącego przy naszym ośrodku. Z pewnością nasza grupa robiła ogromne wrażenie wizualne, ze względu na identyczne koszulki i czapeczki z logiem naszego klubu, które od razu  rzykuwały uwagę innych grup. Parafialny Klub został, także zauważona przez gości z zagranicy i doceniony za piękne świadectwo modlitewne w czasie tego pobytu. Na koniec został zorganizowany rekreacyjny sparing z drużyną Cracovii, w którym nasza drużyna w pierwszym meczu wygrała 4:3, natomiast w drugim, to drużyna z Krakowa okazała się lepsza wygrywając 5:1. W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas, każdy uczestnik turnusy został wyróżniony dyplomem i skromnym upominkiem, który będzie przypominał mu spędzone chwile. Mimo że obóz sportowy się skończył: to "Czas omija miejsca, które wspominamy, każdy z nas niemało takich wspomnień ma. Gdy do ulubionych miejsc w myślach wracamy to, co jest przeszłością wciąż od nowa trwa."

ZDJĘCIA - https://picasaweb.google.com/116678081315484997200

FACEBOOK