Szanowni Państwo!

Przed nami kolejne już XXIII Dni Papieskie. W tym roku pragniemy podążać za słowami naszego papieża Polaka wypowiedzianymi w czasie jego pobytu w Kalwarii Zebrzydowskiej w 1979r. ,,Chcę Wam powiedzieć (…) nie ustawajcie w modlitwie”. Hasło to bardzo dobrze oddaje charakter tegorocznego wydarzenia, które ze względu na obecną sytuację w naszym kraju, związaną z epidemią, będzie dla nas szczególne.

Prawdopodobnie nie będzie nam dane spotkać się osobiście, mimo to pragniemy zaprosić wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu; nie tylko do spróbowania swoich sił w konkursach, które przygotowaliśmy, ale przede wszystkim do stworzenia prawdziwej wspólnoty modlitewnej.

 Niech XXIII Dni Papieskie będą chwilą wspomnień o naszym wielkim świętym, okazją do zapoznania się z Jego nauką, niech pozwolą jak co roku zaprezentować dzieciom i młodzieży swoje talenty. Przede wszystkim jednak niech będzie to moment zatrzymania się, zadumy, refleksji i modlitwy w intencji naszych rodzin, parafii, naszej ojczyzny, do której zachęcał nas Ojciec Święty.

Wszystkie informacje regulaminy oraz karty zgłoszeń znajdują się na stronie: 

https://dnipapieskie.pksswjozef.pl/

 

FACEBOOK